makuś
PostWysłany: Pon 8:16, 07 Kwi 2008    Temat postu:

Zgadza się pominąłem niepotrzebnie wydarzenia boiskowe które miały miejsce między 14 a 38 minutą. Już wszystko poprawione bo te sytuacje zasługiwaly na odnotowanie. A co do komentarzy nie wydaje mi się żeby były jakieś super nie obiektywne. A wiadomo że bardzo boli to, że przegraliśmy mecz do przerwy go wygrywając. Brawo dla PUB GOLA. Powodzenia w dalszej części sezonu i dziękuje za kulturalny wpis. Pozdrawiam Wink
PUB GOL
PostWysłany: Nie 22:23, 06 Kwi 2008    Temat postu:

Sorry ale ten opis jest troche malo obiektywny! Łomnica w tym meczu (nie oszukujmy sie niewiele mogla) juz do przerwy powinno byc przynajmniej 3:2 dla nas! W opisie jest poprzeczka, byl slupek i dwie sytuacje sam na sam z czego jedna wybroniona a druga wybita z pustej bramki przez obronce! Wiec prosze o troche obiektywizmu zarówno w relacji jak i w komentarzach!

Pozdrawiam PUB GOL!
Kostek
PostWysłany: Nie 21:46, 06 Kwi 2008    Temat postu:

racja
PostWysłany: Nie 21:40, 06 Kwi 2008    Temat postu:

Ja tych ludzi nie nazwał bym nawet kibicami. Owszem jest kilku ludzi którzą są z drużyną na dobre i złe, szkoda tylko, że ich nie słychać. Piłkarzom grałoby się wtedy na pewno lepiej
Kostek
PostWysłany: Nie 20:19, 06 Kwi 2008    Temat postu:

a kiedy pub gol objął prowadzenie to "kibice" naszej drużyny zamiast dopingować chłopaków do lepszej gry zaczeli wyzywac ich od dziadów.tak sie zachowują kibice?
Kostek
PostWysłany: Nie 16:24, 06 Kwi 2008    Temat postu:

los nas tak urządził - co to za gadanie
przegraliśmy na własne życzenie.mieliśmy wynik ale spieprzyliśmy sprawe.
nie ma co sie przejmować.gramy dalej
Docent
PostWysłany: Nie 14:54, 06 Kwi 2008    Temat postu:

Niestety, przegrana... ;(;( czemu nas tak los urządził, wygrywaliśmy,,, Przepraszam ze nei trafiłem tego sam na sam... Zepsułem grę w drugiej połowie, poprostu kaszana
makuś
PostWysłany: Pią 11:53, 04 Kwi 2008    Temat postu: KS Łomnica - Pub Gol Jelenia Góra